אז מה יהיה לנו השנה….

ריקישחם, ריקי-שחם, rikishaham, riki-shaham

שנה חדשה מסמלת הזדמנות חדשה לאתחל מחדש את הגוף, להיפרד משגרת חיים ללא כושר, ולהכניס ליום יום כמה רגעים שמוקדשים לבריאות הגוף שלנו. אסקור כאן את הטרנדים הלוהטים של שצפויים לתפוס תאוצה חזקה בשנה הקרובה: טכנולוגיה לבישה זה הדבר הלוהט הבא, אחר כך אימוני משקל-גוף, ולבסוף HIIT.

כבר היכרנו טכנולוגיה לבישה שמודד מרחק קצב לב, כמו השעונים החכמים של מוגים כמו גרמין ופיטביט. השנה נראה אותם לוקחים את הפטנטים צעד קדימה, ובעזרת שעון חכם תוכלו בכל רגע לדעת איפה אתם במסלול בעזרת חיבור לג'י.פי.אס, לקבל תזכורות איזה רגילים לבצע, ועוד.

הטרנד החם בשיטות האימון הוא אימון ללא עזרת מכשירים, אלא כזה הנשען (תרתי משמע) על משקל גופו של המתאמן בלבד. קל ללמוד תרגילי משקל-גוף, הם מתאימים לכל רמת כושר, ואפשר לבצע אותם בכל מקום ובכל רגע. לתרגילי כפיפות הבטן ושכיבות השמיכה הכל כך מוכרות לנו כבר, מתווספים כפיפות (סקוואטים), פלאנק (קרש), ולאנג'ים.

ומהו HIIT? זה ראשי תיבות של high-intensity interval training workout, בהם אתה המתאמם במשך 20-30 דקות חוזר על סדרה קצרה מאוד של תרגילים בעוצמה מלאה במשך 45 שניות, שלאחריהם מנוחה של 15 שניות, ושוב. שריפת הקלוריות באימון כזה מרקיעה שחקים, והמטבוליזם עף גבוה. בקיצור, אש.

שנה נפלאה לכולם,
ותודה על כל הפידבקים והאימונים הנפלאים,
ריקי שחם

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*